SMS Kalisz i MOS Wola Warszawa najlepsi w MPJ w siatkówce

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2020 10:00
W Kaliszu i Dębicy zakończyły się mistrzostwa Polski juniorek i juniorów w siatkówce. Posłuchajcie relacji dźwiękowej z turnieju.
  • Martyna Czyrniańska po zdobyciu MPJ
  • Dawid Bulira - mistrz Polski juniorów 2020 - libero MOS Wola Warszawa
  • Relacja dźwiękowa z turnieju o MPJ w siatkówce
Mistrzynie Polski w siatkówce juniorek 2020 - Energa MKS SMS Kalisz
Mistrzynie Polski w siatkówce juniorek 2020 - Energa MKS SMS Kalisz Foto: screen z transmisji

Juniorki SMS-u Kalisz oraz juniorzy MOS-u Wola Warszawa zdobyli złote medale mistrzostw Polski, ktore w niedzielę zakończyły się w Kaliszu i Dębicy.

W finale juniorek kaliszanki pokonały 3:0 Wieżycę Stężyca, a w meczu o złoto juniorów MOS Wola Warszawa wygrał 3:2 z Jastrzębskim Węglem.

Brązowe medale wywalczyli juniorzy Trefla Gdańsk i juniorki Energetyka Poznań

Posłuchajcie co po meczu finałowym powiedziała w rozmowie z Czwórką Martyna Czyrniańska z SMS-u Kalisz oraz libero MOS-u Wola Warszawa - Dawid Bulira.

***

Poranny przegląd sportowy - 3 lipca 2020.

Siatkarze Trefla Gdańsk w pierwszej czwórce, siatkarki Legionovii zagrają dopiero o piąte miejsce.

Ubiegłoroczni mistrzowie nie obronią tytułów w Dębicy i Kaliszu.